Przestrzeń klubowa

O nas

Klub kulinarny Zamieszanie

Klub Dobrego Smaku ZAMIESZANIE …. Nazwa wiele wyjaśnia: to miejsce dla tych, którzy lubią zamieszać w rondlu czy na patelni, a skutkiem zamieszania ma być dobry smak; to miejsce spotkań w przyjaznej i niekrępującej atmosferze.

Nie umiesz gotować? Nie szkodzi!

Klub powstał, aby ułatwić Ci start lub udoskonalić Twoje umiejętności. Organizujemy warsztaty kulinarne, podczas których pod okiem doświadczonych szefów kuchni, instruktorów gotowania i pasjonatów mieszania, zyskasz doświadczenie. Klub to także miejsce kameralnych spotkań integracyjnych dla firm, sposób na „team building”, połączony z niecodziennymi wyzwaniami i relaksem. ZAMIESZANIE to miejsce kreatywnego, niecodziennego sposobu spędzania wolnego czasu.

Nasze warsztaty kulinarne to także niezwykły prezent, który możesz ofiarować komuś bliskiemu.

Nasz

Lokal

Nasza architekt, p. Olga Jaglarz-Kut, dbając o dobry smak w wystroju, na przestrzeni ok. 90 m2 zaprojektowała funkcjonalną kuchnię, zadbała też o strefę degustacji i relaksu. Odpowiednie oświetlenie zapewnia warunki do nagrywania Waszych doświadczeń, fotografowania i dzielenia się wspomnieniami. Kuchnię wyposażyliśmy w „domowy”, ale najlepszy sprzęt AGD marki ELECTROLUX.

Chcemy, aby doświadczenia z warsztatów kulinarnych dało się przenieść do domów naszych gości. W warsztatach kulinarnych może uczestniczyć jednorazowo do 18 osób, w pokazach, szkoleniach i spotkaniach do 24 osób.

O nas

Zaopatrzenie

Warsztaty kulinarne to sama przyjemność: to my przygotowujemy niezbędne zaopatrzenie, robimy dla Was zakupy i sprzątamy po radosnym zamieszaniu.

Dbamy o to, aby wszystko było świeże, w najlepszej dostępnej jakości. Chcemy działać w duchu „zero waste”, dlatego dla potrzeb warsztatów kulinarnych kupujemy tylko tyle, ile naprawdę jest potrzebne. Produkty lokalnie wytwarzane i sezonowe mają u nas priorytet!

O nas

Wyposażenie lokalu

Jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo – to cechy naszego wyposażenia. Dlatego ELECTROLUX to właściwa marka dla naszych warsztatów kulinarnych. Dodajmy wysoką jakość drobnego sprzętu, elegancję zastawy stołowej i mamy odpowiedni grunt pod ZAMIESZANIE! Dobry smak w każdym elemencie!