Warsztaty kulinarne dla firm

Warsztaty kulinarne dla firm Kraków

Organizujemy warsztaty kulinarne dla firm w Krakowie

Dobre firmy dbają o integralność zespołu, troszczą się o odpowiednie relacje interpersonalne, kształtują umiejętności pracy zespołowej. Jedną z form takich działań mogą być warsztaty kulinarne: wyjątkowa okazja łączenia pożytecznego z przyjemnym. Podczas warsztatów kulinarnych łatwo zrealizować „team building”, wyłonić naturalnych liderów zespołów, nauczyć współpracy, delegowania obowiązków, a wszystko to w niezobowiązującej atmosferze domowej kuchni. Dla firm realizujemy warsztaty kulinarne w Krakowie, z programem spełniającym potrzeby każdego klienta, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego. Nasi mistrzowie – prowadzący warsztaty kulinarne mówią po angielsku!

Poznaj naszą ofertę

Warsztaty kulinarne

Organizujemy warsztaty kulinarne dla grup prywatnych i firm, szkolenia, pokazy, eventy.

Warsztaty indywidualne

Organizujemy tematyczne warsztaty kulinarne w Krakowie, które przeniosą Was do miejsc znanych z podróży, programów telewizyjnych, książek.

Warsztaty indywidualne

Organizujemy tematyczne warsztaty kulinarne w Krakowie, które przeniosą Was do miejsc znanych z podróży, programów telewizyjnych, książek. Pod okiem i z pomocą Naszego Mistrza – Profesjonalnego Szefa Kuchni samodzielnie przygotujecie potrawy popularne oraz egzotyczne, a my zadbamy o bezpieczeństwo, zaopatrzenie w świeże i najwyższej dostępnej jakości produkty, wyposażenie i – the last, but not least – doskonałą atmosferę warsztatów. Na życzenie i za zgodą uczestników dokumentujemy lub pomagamy dokumentować zdobywanie kulinarnych doświadczeń. Nasze motto: tak jak nie można nauczyć się gry na instrumencie słuchając jedynie muzyki, tak nie można nauczyć się gotować nie trenując podczas np. warsztatów kulinarnych.

Więcej

Dla biznesu - Warsztaty kulinarne dla firm

Warsztaty kulinarne, spotkania integracyjne, eventy firmowe, formaty znane z telewizji.

Warsztaty dla firm

Warsztaty kulinarne, spotkania integracyjne, eventy firmowe, formaty znane z telewizji. Zaproponuj temat warsztatów kulinarnych albo razem coś wybierzmy z naszej oferty. Aby zorganizować , skontaktuj się z nami

Kontakt

Urodziny i warsztaty kulinarne dla dzieci

Jeśli zabawa w ogrodzie już była, urodziny na statku na Wiśle też, i nie masz pomysłu na urodzinową imprezę dla dziecka, to może zabawa w stylu „junior master chef”?

Urodziny i warsztaty kulinarne dla dzieci

Jeśli zabawa w ogrodzie już była, urodziny na statku na Wiśle też, i nie masz pomysłu na urodzinową imprezę dla dziecka, to może zabawa w stylu „junior master chef”? Pod okiem doświadczonej Szefowej lub Szefa Kuchni mali ludzie przygotują samodzielnie smaczne dania, a przy okazji takich warsztatów kulinarnych nauczą się ważyć, kroić, mieszać, zgodnie z naszą nazwą: Klub Dobrego Smaku ZAMIESZANIE. A jeśli nie masz innych pomysłów, zawsze możemy razem przygotować pizzę, ta zawsze rządzi… Aby zorganizować , skontaktuj się z nami !

Kontakt

Spotkania towarzyskie

Nie masz miejsca na przyjęcie rodzinne, imieninowe, komunię lub chrzciny? Restauracja nie zapewnia dyskrecji? U nas znajdziesz to!

Spotkania towarzyskie

Nie masz miejsca na przyjęcie rodzinne, imieninowe, komunię lub chrzciny? Restauracja nie zapewnia dyskrecji? U nas znajdziesz to! Wynajmij lokal, my zorganizujemy pokaz, zapewnimy catering lub przygotujemy warsztaty kulinarne tylko dla Ciebie. Aby zorganizować , skontaktuj się z nami

Kontakt

Wynajem lokalu

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie, szkolenie, sesję zdjęciową w warunkach warsztatów kulinarnych, wynajmij nasz lokal.

Wynajem lokalu

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie, szkolenie, sesję zdjęciową w warunkach warsztatów kulinarnych, wynajmij nasz lokal. Sprzęt multimedialny pozwala zrealizować program nie tylko warsztatów kulinarnych, ale też szkolenia teoretyczne i prezentacje. Aby zorganizować , skontaktuj się z nami

Kontakt

Kup Voucher dla bliskiej osoby

Zakup voucher online i zrób prezent bliskiej osobie i wykup dla niej udział w warsztatach !

Kup Voucher dla bliskiej osoby

Zrób prezent bliskiej osobie i wykup dla niej udział w warsztatach !

Więcej

Najbliższe

Warsztaty

Przygotowania do najbliższych warsztatów kulinarnych, w nowym miejscu na mapie Krakowa, idą pełną parą! Zanim jednak zaczniemy komercyjną działalność, musimy wszystko zapiąć na ostatni guzik. Chcemy działać profesjonalnie, wybaczcie więc, że nie podajemy już dziś daty otwarcia. Zaglądajcie jednak na naszą www, FB i IG. Próba generalna wkrótce!

Najbliższe warsztaty już za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak wygląda

Plan warsztatów kulinarnych

Krok 01
3
U
Krok 01

Wybór terminu warsztatu

Z listy naszych propozycji wybierz coś dla siebie. Obserwuj naszą stronę, fb i insta, oferta zmienia się dość często...

Krok 02
3
Z
Krok 02

Rezerwacja miejsca i płatność

Po dokonaniu wyboru, przejdź przez proces rejestracji, a po dokonaniu płatności miejsce w warsztatach będzie zarezerwowane dla Ciebie. 

Krok 03
3
Krok 03

Udział w warsztacie

Zarezerwuj sobie od 2 do 5 godzin, w zależności od tematu. Ubiór: wygodny, zwłaszcza buty. Pozytywne nastawienie mile widziane. Fartuch zapewniamy, podobnie jak wszystko, co może być potrzebne podczas warsztatów. 

Krok 04
3
h
Krok 04

Otrzymanie certyfikatu

Po skonsumowaniu własnej (nie tylko) produkcji, udokumentowaniu zdarzeń, otrzymasz pamiątkowy certyfikat ukończenia naszych warsztatów kulinarnych i/lub małą pamiątkę-niespodziankę. Najlepsze zabierzesz z sobą - ciepłe wspomnienia dobrych doświadczeń. To czego nie skonsumujesz na miejscu, możesz zabrać do domu lub przekazać - za naszym pośrednictwem - potrzebującym. Postaramy się o to, aby nic się nie zmarnowało.

Masz pytania ?